DNS Değiştirme

Portable yani kurulumsuz kullanımı basit bir programdır. Nadir de olsa Türkiyeden yasaklanan yayınları izlemenizi sağlar. Özellikle Lig tv izlemek için aslında bizim için önemlidir. Dns girmiş olsanız dahi Türkiye’den erişilmesi yasak olan yayınlar olabiliyor bazen bu gibi durumlar Ultrasurf  ile çözüme kavuşuyor. 
Ultrasurf İndirmek İçin TıklayınUltrasurfNot: Google Chrome, İnternet Explorer ve diğer tarayıcılar için herhangi bir ayara ihtiyaç duymamaktadır. Programı açtıktan sonra Chrome, Firefox ya da farklı bir internet tarayıcınızı başlatıp hiç bir ayar yapmadan engelsiz olarak internette gezinebilir ve maçları izleyebilirsiniz.
 
 
Ultrasurf programı, ülkelerde erişimi engellenen kanallara ve yayınlara ulaşmak amacıyla tasarlanmış bir programdır. Çok ayrıntılı bir kurulum dosyasına sahip olmayan program, kurulumsuz kullanılmaktadır. Tek bir dosya indirerek dilerseniz yalnızca USB flash belleğe yükleyerek sürekli olarak kullanabilirsiniz. Kullanımı noktasında internet yavaşlığı gibi bir durum söz konusu olabilmektedir fakat yasaklanmış bir kanala erişildiğinde bu durum o kadar önem arz etmeyecektir. Programı kullanmaya bağladığınızda ülkemizde oldukça önemli karşılaşmalara ev sahipliği yapan Lig tv de dahil olmak üzere pek çok kanalı izlemeye başlayabilirsiniz. Bazen DNS ayarları değiştirilse de girilemeyen sitelere bile, bu program ile girilebilmektedir.
Ultrasurf İndirmek İçin Lütfen Tıklayın
Ultrasurf Kullanımı
Bu programın amacı, ilgili sitede bulunan güvenlik duvarını aşarak, giriş yapılan IP adresini görünmez kılmasıdır. Güvenli ve kullanışlı olan bu program sayesinde yasaklanmış ya da ücretle sınırlandırılmış kanallara dahi ulaşım sağlamak mümkün hale gelmektedir. Yalnızca futbol ya da basketbol karşılaşmaları için değil, diğer pek çok site için de bu program kullanılabilmektedir. İş yerinizde ya da bulunduğunuz ortamdaki bilgisayarda girmek istediğiniz sosyal ağlar ya da herhangi bir sitede yasak veya engel bulunuyorsa, kısacık bir sürede bu programı kurarak sitelere giriş yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak hizmete sunulan bu program Google Chrome, İnternet Explorer ve diğer tarayıcılar için herhangi bir ayara ihtiyaç duymamaktadır. Programı açtıktan sonra Chrome, Firefox ya da farklı bir internet tarayıcınızı başlatıp hiç bir ayar yapmadan engelsiz olarak internette gezinebilir ve maçları izleyebilirsiniz.

4 Ocak 2017 Çarşamba 13:58